Kalender 2018

Oktober:
YOG Buenos Aires:
Rik: 24ste, (mixed relay: 5de)

EK Duathlon, Ibiza:
Vincent: 4de

Vlaams Kampioenschap scholenkoers voor leerkrachten:
Adam: 3de

 

September:
T3 Series finale:
Heren: 3de

T3Lille:
Heren: 2de (Marco, Rik, Tom, Adam, Yorben, Jarne)
Mixed Relay: 3de (Quinty, Tom, Xenia, Marco)

T2 Lille:
Heren: 1ste ( Vincent, Jules, Thomas)

1/4 Ieper, T3 series, 2de Divisie:
Xenia: 2de

Sprint, Mechelen:
Jarne: 12de alg, 5de beloften
Vince: 1ste Jeugd A

1/2 Knokke:
Adam: 6de

Zwintriathlon, Knokke:
Tom: 3de
Xenia: 5de

EK youth – Loutraki, Griekenland:
Rik: 9de

GP triathlon Divisie1, Frankrijk:
Yorben: 58ste

GP duathlon Divisie 1, Frankrijk:
Vincent: 8ste

 

 

Augustus:
Viersel 25/08
1/4de senioren:
Tom: 2de
Adam: 6de

Viersel 26/08
sprint:
Vince: 1ste Jeugd A
T3 series:
Team Heren: 2de (Tom 2de,Quentin 8ste, Yorben 20ste, Rik 25ste, Jarne 26ste, Adam 29ste)


T3 Weiswampach, Luxemburg:
team heren: 5de

BK Izegem:
Jeugd A:
Rik: 1ste, Belgisch Kampioen
Vince: 3de

BK 1/4 Izegem:
Yorben: 2de Beloften
Tom: 4de Elite
Adam: 33ste Elite
Xenia: 7de

Duathlon Herentals:
Vincent: 1ste

BK 1/2 Eupen:
Xenia:1ste, Belgisch Kampioen

 

 

Juli:
ETUj Tabor, Tsjechië:
Vince: 32ste 

EK ETUJ Tartu, Estland:
Rik: 33ste
Rik (Mixed Relay) : 11de

Powertriathlon, Aarschot:
Yorben: 2de
Adam: 5de

Plastriathlon,Aarschot:
Vince: 7de

Banyoles Q YOG:
Rik: 12de,  geplaatst voor YOG te Buenos Aires

WK Duathlon standard distance – Odense,Denemarken:
Vincent:7de

 

 

Juni:
ETU Holten, Nederland:
Yorben: 16de
Rik: 25ste

Quinty: 6de

ETU Wuustwezel:
Marco: 33ste
Yorben: 50ste

Bevel Natuurloop 10km:
Vince: 2de alg

1/2 Brasschaat:
Adam:6de

EK Ironman 70.3 Elsinore, Denemarken:
Xenia: 4de, 3de Europese

1/4 Antwerpen:
Tom: DNF (materiaalpech)

BK Sprinttriathlon Vilvoorde:
Tom: 1ste, Belgisch Kampioen
Rik: 10de (selectie Banyoles)
Jarne: 22ste
Yorben: 30ste
Vince: 39ste 

Xenia: 5de

Van Goghloop, Zundert:
5km:
Vincent: 3de

 

 

Mei:
BK Ploegentriatlon, Doornik:
Team Heren: 4de

Ironman 70.3 Mallorca:
Tom: 1ste

1/4 Ter Hille, Koksijde:
Xenia: 1ste

T3 Series, Sint Laureins:
Heren: 3de

111 Bilzen:
Adam: DNF (valpartij)

 

 

April:
ETUj Melilla:
Rik: 18de

BK Duathlon, Brugge:
Vince: 1ste ,Belgisch Kampioen, Jeugd A

 

 

Maart:
1/8 Herderen:
Yorben: 2de
Adam: 9de